Olewnik. Olewnik Enjoy

W nowych smakach.

Kabanosy Enjoy marki Olewnik na rynku dostępne są 1. września 2019 roku.

W tym roku marka postanowiła rozbudować ich portfolio o nowe smaki: serowy i ostry, które są odpowiedzią na potrzeby rynku. Wersja ostra swój aromat zawdzięcza dodatkom: pieprzowi cayenne oraz papryce chilli. Wersja serowa zaś najlepszemu gatunkowi goudy. Oba smaki podobnie jak pozostałe w portfolio kabanosów są bezglutenowe i pozbawione dodatku glutaminianu monosodowego za to bogate w białko.

Kabanosy Olewnik Enjoy w nowych smakach ostrym i serowym dostępne będą w wielu sieciach handlowych. Uwagę przyciągną atrakcyjnym opakowaniem ulokowanym w displayu, na tacce lub na dedykowanym prepack’u a komunikacja oparta została o social media i media branżowe.

Joanna Hamdan 10935 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.