Kaufland nie śpi, ale tylko we Wrocławiu i tylko w piątek

29 maja na klientów wrocławskich sklepów sieci czeka noc promocji.

29 maja wrocławskie sklepy Kaufland będą otwarte o kilka godzin dłużej, bo aż do godz. 2:00. Ma to związek z promocją „Okazje nie śpią”, w ramach której od godz. 22:00 wybrany asortyment będzie dostępny w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Klienci sklepów Kaufland przy ul. Sieradzkiej, Bardzkiej, Legnickiej, Jana Długosza oraz Długiej w czasie tzw. białej nocy będą mogli kupić m.in. pieluchy dla dzieci a także różne rodzaje proszków do prania o 25% taniej. Z kolei na ogrodników czeka aż 50% obniżka na artykuły i kwiaty ogrodowe. Rabatem będą objęte także wybrane artykuły spożywcze – m.in. olej rzepakowy Wielkopolski (5 l za 10 zł zamiast 17,55 zł), czy kawa rozpuszczalna Nescafe Sensazione Creme (200 g za 10 zł zamiast 19,99 zł) – w obu przypadkach cena promocyjna obowiązuje przy kupnie maksymalnie 5 sztuk na osobę.

Przypomnijmy, że podobną akcję w kwietniu zorganizowała już sieć Biedronka. Wzięło w niej udział 2,5 tys. z ponad 3 tys. sklepów sieci. Akcja trwała od piątkowego poranka (24 kwietnia) nieprzerwanie do 21:00 w handlową niedzielę 26 kwietnia. Było to ponad 60 godzin nieprzerwanych zakupów.

Joanna Hamdan 10935 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.