Dzień Dziecka u Grycana

Z tej okazji tylko 1 czerwca kulka lodów lub rurka z bitą śmietaną będą dostępne jedynie za złotówkę.

W lodziarnio-kawiarniach Grycan na lodowych smakoszy w każdym wieku czeka kilkadziesiąt smaków lodów przygotowywanych rzemieślniczymi metodami, według rodzinnych receptur.

Wśród nich znajdują się zarówno lody tradycyjne, sorbety z owoców jak i lody jogurtowe. Lodów Grycan wytwarzane są z najwyższej jakości składników: śmietanki kremówki, żółtek jaj, cukru oraz dodatków: ręcznie obieranych i krojonych owoców, starannie wyselekcjonowanych bakalii, czy ręcznie siekanej czekolady deserowej.

W ofercie znajdują się także nowe, w 100% roślinne, lody wegańskie.

1 czerwca za 1 zł będą dostępne również rurki waflowe z bitą śmietaną. Każda z nich jest ręcznie zwijana i wypiekana we własnej pracowni cukierniczej.

Oferta z okazji Dnia Dziecka jest ważna na miejscu i na wynos, we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń w całym kraju.

Joanna Hamdan 10939 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.