Chorten rozpycha się na Śląsku

W sobotę 30 maja nastąpi otwarcie nowego sklepu w Jastrzębiu-Zdroju.

Tym samym w ciągu pół roku ekspansji w województwie śląskim do Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych dołączyło już 35 placówek z tego regionu.

- Widzimy w tym regionie spory potencjał. Jest tu dużo dobrych polskich sklepów, które dzięki nam i efektowi skali wytwarzanemu wspólnie z innymi detalistami, mogą znacząco poprawić swoje warunki handlowe i zaoferować lepsze ceny klientom. To w chwili obecnej najbardziej dynamicznie rozwijający się obszar, jeśli chodzi o naszą ekspansję, natomiast w tym roku planujemy jeszcze rozwinięcie struktur na województwo opolskie, wielkopolskie i zachodnio-pomorskie - podkreśla Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Nowa placówka  partnerska z logo Grupy Chorten znajduje się przy ul. Opolskiej 1. Sklep ma ponad 300 mkw. powierzchni, w tym blisko 150 mkw. sali sprzedaży. W stałej ofercie będą tu produkty ogólnospożywcze, owoce i warzywa z regularnych dostaw, napoje, mrożonki, piwa i mocniejsze alkohole, szeroka oferta świeżego porcjowanego mięsa i wędlin, a także chemia gospodarcza i kosmetyki. Klienci obsługiwani będą przy 2 stanowiskach kasowych.

Grupa Chorten to inicjatywa kupiecka stworzona przez samych właścicieli sklepów, z która obecnie skupia blisko 2000 placówek handlowych niezależnych detalistów w 15 województwach.

Joanna Hamdan 10934 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.