Spar razy 4 jednego dnia

Trzy nowe placówki dostępne są dla klientów w Poznaniu, jedna w Częstochowie.

Wasz Sklep Spar – należący do Spar Group wyłączny operator licencji Spar na terenie Polski – 26 maja otworzył cztery sklepy pod szyldem Spar. Nowe placówki powstały w wyniku dynamicznego procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł.

W Poznaniu nowe sklepy znajdują się przy ul. Promienistej 160 - Eurospar, ul. Głogowskiej 440-442 - Spar oraz ul. Gronowej 18 - Eurospar. Z kolei placówka w Częstochowie zlokalizowana jest przy ul. Św. Rocha 186 - Eurospar.

Wszystkie cztery sklepy oferują usługę zakupów online na stronie e-spar.com.pl z dowozem do klienta. Ponadto, na parkingu sklepów na ul. Głogowskiej w Poznaniu oraz Św. Rocha w Częstochowie znajdują się specjalne miejsca dedykowane usłudze SpraDrive – gdzie następuje odbiór zamówionego przez Internet zamówienia. Po zaparkowaniu na dedykowanym miejscu parkingowym przed placówkami pracownik wstawi zakupy klienta wprost do jego bagażnika.

- W naszej sieci skupiamy się na tym, aby oferować między innymi świeże produkty w atrakcyjnych cenach – dlatego m.in. w sklepie przy ul. Promienistej w Poznaniu na ponad 18 tysięcy produktów w ciągłej sprzedaży, około 1/3 stanowią produkty świeże. W sklepach Spar nasi klienci znajdą wszystko, czego potrzebują na co dzień – i nie tylko. Chcemy zajmować ważne miejsce w sercu każdej lokalnej społeczności i dla nich działać - podkreślił Rob Philipson, członek zarządu Spar Group.

Proces rebrandingu sklepów Piotr i Paweł rozłożony jest na cały 2020 rok, aby zapewnić sprawność jego przebiegu. SPAR dokładnie analizuje potrzeby i oczekiwania klientów sklepów w danej lokalizacji. Spółka zakłada dysponowanie 400 sklepami w ciągu 5 lat w Polsce – na bazie placówek Piotr i Paweł, a także w oparciu o nowe umowy z niezależnymi detalistami.

Joanna Hamdan 11235 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.