W Chojnicach otworzył się pierwszy Empik

Nowa placówka, o powierzchni ponad 200 mkw., mieści się na parterze nowo powstałej inwestycji o nazwie Chojnice Park Handlowy.

Do tej pory mieszkańcy Chojnic nie mieli Empiku w swoim mieście. Najbliższe salony znajdowały się w Kościerzynie oraz w Bydgoszczy.

W ofercie nowego salonu Empik jest szeroki wybór produktów ze świata kultury i rozrywki, wspierających rozwój pasji i zainteresowań. Nie zabraknie w nim także nowości i bestsellerów muzycznych, filmowych i książkowych oraz materiałów plastycznych i hobbystycznych.

Klienci Empiku w Chojnicach mogą również korzystać z usługi rezerwacji i szybkiego odbioru produktów (tzw. Click&Collect). Wystarczy sprawdzić dostępność towaru w konkretnym salonie w aplikacji mobilnej lub na stronie www.empik.com, zarezerwować go i odebrać w sklepie już w ciągu 2 godzin. Ponadto w salonie jest możliwy odbiór zamówień złożonych w sklepie internetowym Empik.com i na EmpikFoto.pl.
 
Na klientów nowego, pierwszego salonu w Chojnicach czeka atrakcyjna promocja w pierwszych dniach działania sklepu, czyli od czwartku 28 do soboty 30 maja. Przez te trzy dni książki, płyty i filmy będzie można kupić z 20% rabatem.
 
Joanna Hamdan 11235 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.