English Tea Shop. Super Berries

Owocowa herbata sypana.

Organiczna herbata Super Berries od English Tea Shop to kompozycja na bazie hibiskusa, suszu rooibos z dodatkiem zielonej mięty, malin, truskawek i borówek.

Dopracowane proporcje pozwalają uzyskać wyrazisty napar, który wyśmienicie smakuje także w wersji na zimno. Bezkofeinowy skład sprawia, że jest to doskonała herbata także dla dzieci oraz osób szczególnie dbających o zdrowie.

Elementem harmonizującym z wysoką jakością suszu jest estetyczne opakowanie. Nie tylko przyciąga ono wzrok feerią barw, ale również rozkłada się na wzór origami, odsłaniając wewnątrz mandalę. Ten sam smak dostępny jest również w formie tradycyjnych torebek, piramidek, a także w metalowej puszce.

Herbata Super Berries, tak jak wszystkie herbaty marki English Tea Shop, jest organiczna i posiada certyfikat Soil Association.

Joanna Hamdan 11235 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.