Gastronomia w Elektrowni Powiśle powoli rusza pełną parą

Już w ten weekend w strefie Food Hall zostaną otwarte kolejne koncepty.

Do otwartych już lokali: Dim Sum Box, Tel Aviv, Trufla Pasta Bar oraz The Fry, dołączają nowe koncepty, w tym: Philly’s Finest (amerykańskie kanapki), Quattro Canti (pizzeria), Osmania (kebab) oraz Soul Burger. W pełni działają także wszystkie 3 bary – Centrala, Kandela i Elektryk.

Pozostałe koncepty w strefie Food Hall będą otwierać się sukcesywnie, w kolejnych dniach. Od środy 27 maja, w pasażu od strony ul. Zajęczej, działa również kawiarnia Vita Cafe, słynąca z pączków.

Odwiedzający Elektrownię Powiśle mogą skorzystać także z pełnej oferty restauracji zlokalizowanych w budynku biurowym przy placu zewnętrznym od ul. Zajęczej – serwującej nowoczesną kuchnię azjatycką Pełną Parą oraz unikatowego konceptu Kuby Wojewódzkiego i Józefa Krawczyka – Niewinni Czarodzieje 2.0.

Szczegółowe informacje o godzinach otwarcia poszczególnych stref i lokali można znaleźć na stronie internetowej www.elektrowniapowisle.com oraz na profilach Elektrowni Powiśle na Facebooku i Instagramie.

Joanna Hamdan 10939 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.