Piotr i Paweł znów znika z rynku

Od wtorku 26 maja w Galerii A2 Poznań/Komorniki będzie działał sklep Spar.

To kolejna placówka po rebrandingu i remodelingu przeprowadzonym przez Spar Group, czyli większościowego udziałowca spółki Grupa Piotr i Paweł.

Sklep na powierzchni 1100 mkw podobnie jak pozostałe placówki sieci, ma w swojej ofercie świeże warzywa i owoce, mięso, wędliny, sery, produkty garmażeryjne oraz żywność od lokalnych producentów.

- Sklepy Spar z założenia mają być maksymalnie dopasowane do oczekiwań klientów w miejscu, w którym działają. Dbamy o to, by w naszych sklepach znalazło się jak najwięcej wyrobów z regionu od polskich, sprawdzonych producentów - powiedział Tomasz Syller, dyrektor zarządzający i członek zarządu Wasz Sklep Spar.

W dobie Covid-19, Spar w Galerii A2 dostosowuje ofertę do wymagań rynku. Klienci będą mogli pobrać specjalną ulotkę z listą zakupową. Po uzupełnieniu zamówienia poza sklepem będzie można ulotkę zostawić w odpowiednio do tego przygotowanym miejscu, załoga sklepu skompletuje koszyk i zadzwoni do klienta z informacją, że zakupy są do odbioru.

Ponadto sieć uruchomiła usługę Spar Drive. W jej ramach klienci sklepu będą mogli odebrać zamówienia złożone
przez Internet na parkingu Galerii A2. Po zaparkowaniu na miejscu parkingowym pracownik sklepu wstawi zakupy klienta wprost do jego bagażnika.

Joanna Hamdan 10939 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.