Zadbaj o zdrowie i sylwetkę

Wiosną naturalnie otwieramy się na nowe. Jest w nas większa gotowość na zmianę, bo z każdym promieniem słońca chcemy czuć się dobrze, lekko i być pełni energii.

Z tej potrzeby zadbania o swoje zdrowie i sylwetkę powstał pomysł na stworzenie zestawu diet – zbilansowanych oraz uwzględniających różne potrzeby energetyczne i wymagania naszych organizmów.

Diety zostały tak skomponowane, by trafić w potrzeby osób w różnym wieku i prowadzących różny styl życia, a propozycje potraw są smaczne i nie wymagają specjalnego przygotowania ani skomplikowanych zakupów.

Otrzymanie takiej diety jest zupełnie bezpłatne, wystarczy:zakupić dowolne produkty z oferty Bielmaru za łączną kwotę przynajmniej 12 zł; wejść na jedną ze stron na Facebooku: Beskidzki. Tłoczony z pasją, Śniadaniowa, Zróbmy coś dobrego, i za pomocą komunikatora Messenger przesłać skan lub zdjęcie tego paragonu, oraz wskazać jedną spośród dostępnych diet.

www.bielmar.pl/dieta/

Joanna Hamdan 11810 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.