TiM wspiera medyków

Spółka wsparła inicjatywę "Szyjemy maseczki Bielsko-Biała".

Lokalny patriotyzm wpisany jest w DNA spółki TiM. Życie i zdrowie ludzi są kluczowymi wartościami dla organizacji bowiem to właśnie na relacjach międzyludzkich opieramy biznes. Pandemia COVID-19 i niewidzialny przeciwnik o nazwie SARS-CoV-2 zmotywowały firmę TiM do działania.

W trosce o zdrowie tych, którzy chronią nasze życie na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem spółka wsparła inicjatywę "Szyjemy maseczki Bielsko-Biała" przekazując środki pieniężne na zakup tkaniny, z której szyte są kombinezony jednorazowe dla lekarzy pracujących w placówkach medycznych oraz personelu domów opieki na terenie powiatu bielskiego. W ramach wspomnianej akcji 600 członków grupy w tym 100 bezpośrednio zaangażowanych osób szyje maseczki, ochraniacze na obuwie i kombinezony medyczne, które przekazywane są szpitalom, przychodniom, domom opieki, seniorom i pacjentom onkologicznym w Bielsku-Białej.

W ramach akcji niesienia pomocy firma TiM zakupiła także urządzenie medyczne wykorzystywane w celach diagnostycznych i terapeutycznych -  bronchoskop (rodzaj endoskopu do oglądania wnętrza tchawicy i oskrzeli) - dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.