Galeria Młociny: 1. urodziny

Było o tym naprawdę głośno. 23 maja 2019 r. otwarto wielkie centrum handlowe w Warszawie - Galerię Młociny. Świętuje ona właśnie pierwszy rok swojej działalności. Jak?

Bielańskie centrum handlowe stało się prawdziwą mekką zakupową dla warszawskich miłośników modowych trendów. Stacjonarne debiuty znanych na całym świecie brandów, duże przestrzenie sklepów, a przede wszystkim Aleja Mody oraz znajdujące się w niej największe w Polsce witryny, przyciągają na Bielany tłumy. Znalazło się tu wiele znamienitych polskich i międzynarodowych marek. Ubrania, akcesoria, buty i torebki, na spotkanie z przyjaciółmi, do pracy, czy na siłownię. Jak podkreśla zarządca galerii, na Młocinach kupi się wszystko i na każdą kieszeń.

23 maja Galeria Młociny obchodzi swoje pierwsze urodziny. Na miłośników modowych trendów z tej okazji czekać będą wyjątkowe rabaty. Część promocji będzie obowiązywała w najbliższą sobotę – 23 maja, ale w niektórych lokalach potrwają nawet przez cały tydzień.

Wśród firm oferujących rabaty każdy znajdzie coś dla siebie. Marki Sloggi oraz Gagliardi, które dokładnie rok temu zadebiutowały na polskim rynku stacjonarnie – właśnie w Galerii Młociny, przygotowały dla klientów rabaty -20% na cały asortyment. Tańszy nawet o połowę będzie asortyment w Monnari, Hego’s Milano, Boutique Konesera, Top Secret, Jysku, Reggacie, Kubenzie, C&A, Sephorze czy Douglasie.

W Świecie Zabawek na pociechy czekać będzie prawdziwa uciecha – wszystkie zestawy Lego zostały obniżone o 20%. Miłośników mody z pewnością ucieszy również informacja o rabatach w lokalach marek takich jak Solar, Medicine, KappAlh, Mayoral, Lee Cooper, Pako Lorente, Lavard, czy Greenpoint. Wyjątkowych ofert mogą spodziewać się także wielbiciele okularów. W Trendy Opticians na klientów czekać będą rabaty do -50%, a zainteresowani zbadają swój wzrok za jedyne 9 zł. W Vision Express z kolei ceny wszystkich oprawek obniżono o 25%. Co więcej, na deser odwiedzający mogą także liczyć na darmową sesję zdjęciową w Foto Life Studio. Liczba oferowanych rabatów cały czas rośnie.

O hucznym otwarciu i o samej Galerii Młociny przeczytasz tutaj.

 

Katarzyna Pierzchała 4037 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.