Auchan jeszcze mocniej idzie w online

Auchan Retail Polska wprowadza kolejne rozwiązanie e-commerce - zakres świadczonych usług rozszerzony został o możliwość skomponowania własnego zestawu produktów z ponad 330 pozycji dostępnych w ofercie sieci.

Najnowsza propozycja przygotowana została z myślą o zaspokojeniu indywidualnych preferencji konsumentów, którzy chcą dokonać sprawnych i bezpiecznych zakupów bez potrzeby wychodzenia z domu. Stanowi uzupełnienie wprowadzonej przez Auchan w kwietniu br. specjalnej ścieżki zakupowej „Rezerwuj zestaw”, z możliwością szybkiego odbioru gotowych zestawów w wybranym sklepie sieci.

Klienci Auchan mogą skomponować swój własny zestaw zakupów i odebrać go następnego dnia w wybranym hipermarkecie sieci. Wśród asortymentu znajdują się zróżnicowane artykuły spożywcze: nabiał, jaja, pieczywo, sery wędliny, ryby, produkty garmażeryjne, słodycze, przekąski, napoje, produkty drogeryjne, zdrowa żywność oraz artykuły dla zwierząt. W ramach kategorii zdrowa żywność Auchan oferuje również produkty bio, wegańskie, wegetariańskie oraz żywności bezglutenową i bez laktozy. Łącznie, w ramach usługi „Skomponuj swój zestaw”, dostępnych jest 330 produktów z oferty Auchan.

- W ostatnich tygodniach wprowadziliśmy nowe usługi i partnerstwa oraz rozwinęliśmy ofertę zakupów przez Internet, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych klientów, którzy nie chcą lub nie mogą wyjść z domu – mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor marki/klienta/data/digital w Auchan Retail Polska. - Podjęte działania, uwzględniające sprzedaż wielokanałową, są zgodne ze strategicznymi założeniami i kierunkami rozwoju sieci Auchan. Są również wyrazem wsparcia klientów w dobie epidemii koronawirusa - podkreśla.

Aby skorzystać z usługi, należy wybrać produkty z określonych kategorii lub dokonać rezerwacji wybranego zestawu (lub zestawów) na stronie https://www.auchan.pl/pl/dla-klienta/rezerwacje i uregulować płatność bezgotówkowo. Zakupy można odebrać następnego dnia roboczego między 9:00 a 20:00 ze specjalnie oznaczonego punktu odbioru (parkingu lub galerii sklepu). Klienci mogą również za zestawy płacić bezgotówkowo bezpośrednio w punkcie odbioru. Dodatkowo zestawy dostępne są również na platformie Allegro, wraz z innymi produktami Auchan z kategorii „non-food”.

Co więcej, zakupy zestawów Auchan mogą być również dostarczone bezpośrednio do domu klienta, dzięki współpracy z iTaxi. Wystarczy zadzwonić bezpośrednio do korporacji taksówkarskiej (pod numer telefonu 22 439 00 19), złożyć zamówienie poprzez aplikację itaxi lub wypełnić specjalny formularz ze strony Auchan. Obecnie iTaxi dowozi zestawy produktowe Auchan z 10 miast w Polsce: Gdańska, Gdyni, Krakowa, Lublina, Łodzi, Piaseczna, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia.

Ponadto, dla posiadaczy karty lojalnościowej Skarbonka Auchan przygotował specjalną ofertę. Do 23 maja br. za zarezerwowane i odebrane zakupy otrzymają oni 10% kwoty zakupów na swoją kartę. Środki zostaną doładowane na podany numer karty Skarbonka w ciągu 48 godzin od odebrania zamówienia i dokonania płatności za zamówione zestawy.

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów, supermarketów, sklepów franczyzowych i sklepów osiedlowych pod szyldem Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce Auchan Direct.

 

Katarzyna Pierzchała 3488 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.