Anna Lewandowska ruszyła z kolejnym biznesem

Tym razem jest to catering dietetyczny. Sprawdź, czym jeszcze zawodowo zajmuje się żona najsłynniejszego piłkarza w Polsce.

SuperMenu by Anna Lewandowska to kolejny po artykułach spożywczych Foods by Ann, linii kosmetyków Phlov, punktach Healthy Store oraz e-sklepie dla rodziców Baby by Ann pomysł trenerki i żony Roberta Lewandowskiego.

- Mamy 3 etapy planu żywieniowego opartego na filozofii żywienia „Droga do zdrowia” by Anna Lewandowska - Dobry Start, Doga do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika. W naszej SuperOfercie znajdziesz też takie propozycje jak: Fit, Sport, Vege, Vege + Fish oraz No Gluten & No Lactose. To co łączy je wszystkie to SuperSmak - czytamy na profilu SuperMenu by Anna Lewandowska na Facebooku.

W SuperMenu by Anna Lewandowska poza różnorodnymi posiłkami można także znaleźć smaczne koktajle i soki, które tworzone są z najlepszych warzyw i owoców, prosto od polskich rolników - czytamy na facebookowym profilu.

Diety inspirowane filozofią żywienia Anny Lewandowskiej można zamawiać on-line (www.supermenu.com.pl) lub u konsultanta SuperMenu. 

SuperMenu by Anna Lewandowska dostępne jest na razie w Warszawie, a także we Wrocławiu i Krakowie.

Źródło i zdjęcie: profil SuperMenu by Anna Lewandowska na Facebooku, www.supermenu.com.pl

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.