Z Kauflandu zamówisz zdalnie. Na razie testowo, w wybranych marketach

Sieć rusza z usługą, którą do tej pory nigdy nie miała w ofercie.

W przyszłym tygodniu Kaufland uruchomi usługę zamów & odbierz, dzięki której klienci sieci będą mogli zarezerwować potrzebne produkty poprzez dedykowaną stronę internetową, a następnie odebrać je i zapłacić za artykuły w jednym z trzech marketów objętych testem.

W fazie pilotażowej rozwiązanie to będzie testowane w sumie w trzech placówkach sieci: w Bydgoszczy przy ul. Ludwika Solskiego 5, w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej 64 oraz we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 62. Jak zapowiada Kaufland jeżeli nowa propozycja spotka się z entuzjazmem ze strony klientów, usługa zostanie rozszerzona o kolejne lokalizacje.

Aby skorzystać z usługi "click & collect", wystarczy zarejestrować się w dedykowanym serwisie internetowym, wykorzystując do tego adres e-mail lub logując się przy pomocy konta z serwisów Facebook, Google lub Twitter.

Na specjalnie przygotowanej stronie będzie można wybierać spośród ponad 1500 produktów z oferty Kaufland - są to artykuły pierwszej potrzeby, takie jak np. produkty żywnościowe, artykuły higieniczne i kosmetyki, produkty dla dzieci, a nawet żywność dla domowych zwierząt. W najbliższym czasie rezerwacji produktów będzie można także dokonać za pomocą specjalnej aplikacji, która będzie do pobrana w App Store oraz w Google Play.

Po złożeniu rezerwacji i wybraniu punktu odbioru w jednym z marketów objętych usługą "click & collect" pracownicy Kauflandu skompletują zamówione produkty tak, by klienci mogli je odebrać w zarezerwowanym przez siebie wcześniej przedziale czasowym. Płatności za zakupy dokonuje się już na miejscu - w dedykowanej, oddzielnej kasie, gotówką lub kartą.

Joanna Hamdan 11259 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.