Rossmann w Avenidzie zmienił lokalizację

Salon został przeniesiony z dotychczasowego miejsca na poziomie +1 do innego lokalu, znajdującego się na parterze poznańskiego centrum handlowego.

Na klientów nowo otwartej drogerii Rossmann w Avenidzie Poznań czeka nie tylko rozszerzony asortyment, ale przede wszystkim atrakcyjne ceny i promocje.
 
Salon jest zaprojektowany zgodnie ze spójnym wizerunkiem marki, ale jest też kilka nowinek, takich jak podświetlane półki do ekspozycji towaru, czy unowocześniona wizualizacja graficzna.
 
Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Pierwszy sklep powstał w 1993 r. w Łodzi.  Dziś w portfolio firmy widnieje 1400 salonów, które odwiedza codziennie średnio 820 tyś. osób.  Spółka zatrudnia obecnie 19 tysięcy pracowników i oferuje klientom 21,5 tys. produktów polskich i zagranicznych. Pod szyldem Rossmanna znaleźć można 800 marek oraz 27 marek własnych. Salon w Avenidzie Poznań jest 33. sklepem marki w Poznaniu.
 
Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.