Hebe w pogoni za trendami

Naturalnymi i wegańskimi.

Kosmetyki naturalne i wegańskie są jednym z wiodących ostatnio trendów w świecie beauty. Dlatego nie mogło ich zabraknąć w ofercie sieci drogerii Hebe.

Są to między innymi kosmetyki takich marek jak Inglot czy Bell HypoAllergenic.

Jednak kosmetyki naturalne i przyjazne środowisku to nie tylko skład. To także sposób produkcji, opakowania i filozofia marki stojąca za produktem. I tak duńska marka kosmetyczna Gosh wprowadziła do swojej oferty produkty wegańskie, a do produkcji opakowań używa w 40% plastiku wyłowionego z oceanów. Z kolei kolorówka Charlotte Makeup Bio z kolei kusi nasze oko kosmetykami w opakowaniach wykonanych z tektury, czyli przyjaznych środowisku.

Wśród produktów naturalnych i wegańskich nie mogło zabraknąć także akcesoriów. Nowością na rynku są bambusowe, mięciutkie i w pełni wegańskie pędzle marki Hebe Professional Bamboo.

Szeroką gamę naturalnych i wegańskich produktów do makijażu można znaleźć w aktualnym, dedykowanym katalogu sieci Hebe: https://www.hebe.pl/katalog-hebe.html

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.