Drogeria Silcare oraz maseczkomat w Galerii Bronowice

Drogeria znajduje się na poziomie 0 krakowskiego centrum handlowego i zajmuje powierzchnię 30 mkw.

Drogeria Silcare wszystkie swoje kosmetyki produkuje w Polsce. Oferuje produkty do stylizacji paznokci, a także kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów, twarzy, dłoni i stóp. Asortyment firmy dociera do krajów na całym świecie. Firma Silcare, uwzględniając w swoich działaniach obecną sytuację, uruchomiła również produkcję preparatów biobójczych, dezynfekujących i czyszczących.

To nie koniec zmian w Galerii Bronowice.

Na terenie krakowskiego centrum handlowego pojawił się maseczkomat, w którym można zakupić maseczki ochronne posiadające certyfikat jakości OEKO-TEX. Oznacza to, że włóknina produkowana jest technologią mono- (PP) i bi-komponentową (PP+PP oraz PP+PE). Dzięki temu uzyskuje się jej większą miękkość, odpowiednią elastyczność, a co za tym idzie – wysoką jakość produktu. 4-warstwowe maseczki z kontrafałdą pakowane są po 5 szt. oraz 10 szt.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.