SPA w domowym zaciszu?

Teraz to możliwe.

Polska marka Arkana, której produkty dedykowane są profesjonalnym zabiegom kosmetycznym, połączyła siły z marką Glov.

W wyniku tej współpracy powstały cztery zestawy z serii Glov x Arkana Home SPA Collab do domowego SPA. Są to: Glovly Hydration Pro, który pozwoli zadbać o nawilżenie cery po demakijażu; Spring Detox with Glov, kompleksowy zestaw do twarzy i ciała; Glovly Hydration Basic dla suchej i odwodnionej skóry oraz Glovly Lips dla posiadaczy suchych i popękanych warg.

- Współpraca tych dwóch marek to bardzo interesujący projekt. Markę Glov i Arkana łączy wspólny mianownik - chcemy podarować konsumentkom jakość rekomendowaną przez kosmetologów do użytku w domu. Nasze marki chcą towarzyszyć kobietom w chwilach relaksu, czasu dla siebie i miłych momentach związanych z pielęgnacją i dbaniem o skórę. Mogąc połączyć, a tym samym podwoić nasze siły w przygotowywaniu profesjonalnych rytuałów SPA w zaciszu własnego domu dla naszych klientek - jesteśmy zawsze na tak! - mówi Monika Żochowska, CEO spółki Phenicoptere.
 
Zestawy do pielęgnacji Glov x Arkana są dostępne na stronie www.glov.co.
 
Joanna Hamdan 14024 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.