Kradł w Rossmannie "dzięki" kasie samoobsługowej

W drogerii Rossmann w Legionowie doszło do zuchwałej kradzieży. Złodziej wykorzystał do tego kasę samoobsługową.

Policjanci z Legionowa zatrzymali 45-latka podejrzanego o oszustwo. Jak wynika z ustaleń, mężczyzna czternaście razy w jednej z drogerii [z ustaleń handelexra.pl wynika, że chodzi o Rossmanna - przyp. red.] zamieniał metki z kodami kreskowymi na perfumach.

Okazuje się, że pracownica placówki handlowej zwróciła uwagę na mężczyznę, który już kilkakrotnie miał dopuścić się oszustwa. Mieszkaniec powiatu legionowskiego korzystając z kasy samoobsługowej kupował perfumy wartości kilkuset złotych z kodem kreskowym zapalniczki o wartości 3,99 zł. Kiedy ekspedientka ponownie zobaczyła go w sklepie natychmiast powiadomiła policję.

Policjanci zatrzymali 45-latka. Wartość  strat oszacowano na ponad 2 tys. zł.

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili mężczyźnie czternaście zarzutów dotyczących oszustwa. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 8 lat pozbawiania wolności.

 

Ilona Mrozowska 3591 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.