Biedronka: tysiące paczek dla świeżo upieczonych rodziców

W ciągu trzech miesięcy od premiery akcji "Paczka powitalna Dada" sieć pomogła rodzicom ponad 13 tys. dziewczynek i 14 tys. chłopców na terenie całej Polski.

Wśród maluchów znalazło się 439 par bliźniąt oraz cztery rodzeństwa trojaczków.
 
- Rok 2020 jest szczególny dla setek tysięcy polskich rodzin, które spodziewają się dziecka. To także szczególny rok dla sieci Biedronka, która obchodzi 25-lecie obecności w Polsce. Poprzez akcję „Paczka powitalna Dada” chcemy podkreślić, jak ważne dla nas jest bycie częścią życia Polaków w najważniejszych momentach i dzielenie z nimi codziennych chwil szczęścia. Zachęcamy przyszłych rodziców do wzięcia udziału w akcji - mówi Agata Maj, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka.
 
Akcja "Paczka powitalna Dada" została wprowadzona przez Biedronkę 3 lutego br. W jej ramach Biedronka (która w portfolio ma pieluszki Dada) przekazuje paczkę powitalną każdemu maluchowi w Polsce, który przyjdzie na świat w 2020 r. Dzięki akcji, wspólnie ze świeżo upieczonymi rodzicami Biedronka na świecie dokładnie 28345 dzieci. Najwięcej podarunków trafiło w ręce rodziców z województwa mazowieckiego. Sieć przekazała rodzinom z tego regionu ok. 4 tys. paczek.
 
Aby otrzymać za darmo prezenty od Biedronki i marki Dada, wystarczy zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl i zgłosić dziecko do akcji. W paczce znajdą się najpotrzebniejsze produkty: pieluszki, nawilżane chusteczki oraz patyczki higieniczne, a także nowość - magazyn Dada & Rodzina, pełen porad i przepisów, dostosowanych do jadłospisu maluszka.
 
Joanna Hamdan 10763 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.