Gotuj na żywo z Olą Tatką! #królewskieiproste

Cukier Królewski w każdy czwartek o godzinie 18:30 zaprasza na transmisje live na swoim Instagramie.

Spotkania prowadzi Ola Tatka. To popularna blogerka, która motywuje do pieczenia i gotowania nawet tych, którzy dotychczas stronili od kuchni. Jest również jedną z najbardziej lubianych mam na Instagramie.

Pokaże ona, jak od A do Z przygotować pyszne desery. Proste a zarazem efektowne przepisy z pewnością zrobią wrażenie na bliskich i domownikach.

Transmisje oznaczone #królewskieiproste odbywają się w każdy czwartek, o godzinie 18:30, na Instagramie @cukierkrolewski. Dzień wcześniej opublikowane zostaną potrzebne składniki, aby widzowie mogli przygotować się na wspólne gotowanie z Olą Tatką. A już niebawem na Instagramie ogłoszony zostanie konkurs dla amatorów słodkości.

Joanna Hamdan 10763 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.