Xiaomi z kolejnym salonem w stolicy Wielkopolski

Wygląda na to, że życie handlowe powoli wraca na normalne tory, a centra handlowe witają kolejnych, nowych najemców. Także tych bardzo wyczekiwanych przez klientów.

11 maja został otwarty Mi Store w Poznaniu.

Nowy sklep znajduje się w Centrum Handlowym Avenida przy ul. Matyi 2 i jest drugim salonem w stolicy Wielkopolski. Sklep został zlokalizowany na pierwszym piętrze galerii, a jego powierzchnia wynosi 88 mkw. Jest to już osiemnasty autoryzowany Mi Store w Polsce.

Wcześniej, 4 maja, wraz z otwarciem galerii handlowych, uruchomiony został, zapowiadany już w marcu, salon w Bielsku-Białej. Mi Store o powierzchni 115 mkw. znajduje się w Galerii Sfera (ul. Mostowa 5), na pierwszym piętrze.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas zakupów, we wszystkich sklepach stacjonarnych Xiaomi obowiązują poniższe zasady: utrzymanie minimum dwóch metrowej odległości pomiędzy klientami; obowiązek zasłaniania ust i nosa (maseczką lub innym materiałem) przez każdą osobę przebywającą w sklepie; możliwość dezynfekcji rąk specjalnym preparatem i możliwość założenia jednorazowych rękawiczek; w sklepie może przebywać jedna osoba na każde 15m2 (nie więcej niż 10 osób jednocześnie). Ponadto urządzenia są poddawane stałej dezynfekcji.

Obecnie w Polsce jest już 18 autoryzowanych punktów Mi Store, które znajdują się w 11 województwach. Sklepy znajdują się w: Gdańsku (Forum Gdańsk), Gdyni (Centrum Riviera), Szczecinie (Galeria Galaxy), Olsztynie (Galeria Warmińska), Białymstoku (Galeria Alfa), Warszawie (Westfield Arkadia, Galeria Młociny i Galeria Mokotów), Krakowie (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki), Poznaniu (Centrum Posnania, Centrum Handlowe Avenida), Katowicach (Galeria Katowicka), Częstochowie (Galeria Jurajska), Bielsku-Białej (Galeria Sfera), Lublinie (Galeria Lublin Plaza) oraz Rzeszowie (Galeria Rzeszów​).

Joanna Hamdan 10763 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.