Aldi otworzy największy jak dotąd sklep w Polsce

Wraz ze stopniowym znoszeniem obostrzeń, m.in. w zakresie liczby klientów przebywających w sklepach, sieć podjęła decyzję o wznowieniu otwarć nowych placówek.

Jako pierwsze po przerwie, zaplanowane zostały otwarcia dwóch sklepów – we Wrocławiu przy ul. Długosza 14 i w Bydgoszczy w Centrum Handlowym Zielone Arkady, gdzie będzie mieścił się największy jak dotąd sklep Aldi w Polsce. Jego łączna powierzchnia wynosić będzie ponad 2000 mkw., a powierzchnia samej sali sprzedaży 1300 mkw. Oba oficjalne otwarcia odbędą się 8 maja.

Od tego dnia, podczas zaplanowanych otwarć na klientów czekać będą promocje na wszystkie produkty marek własnych, wyróżnione w Wielkim Teście Aldi. Promocją objęte zostaną m.in. Kiełbaski Norymberskie marki HoWe, oryginalne wafle holenderskie, czekolada Orzechowa Château, bio Oliwa z oliwek Gut Bio oraz sok wieloowocowy PureFruit. Oprócz tego klienci będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji cenowych na artykuły gospodarstwa domowego i sięgających niemal 50% promocji na 80 wybranych artykułów spożywczych.

Nowe sklepy Aldi powstały zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, który dzięki specjalnym oznaczeniom, ma na celu ułatwienie klientom szybsze odnajdywanie produktów i sprawniejsze, bardziej intuicyjne poruszanie się po sklepie. W sklepach znajdą się krajalnice do chleba, pokoje dla matki z dzieckiem oraz specjalne toalety dla klientów. W obu przypadkach klienci skorzystać będą mogli również z parkingów.

Joanna Hamdan 10763 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.