Stokrotka pod ochroną

Sieć poszerza ofertę o środki ochrony osobistej.

Od teraz w sklepach sieci oprócz masek ochronnych, płynów dezynfekcyjnych, dostępne są również żele i mydła antybakteryjne.

Od maja w asortymencie sklepów Stokrotka znajdują się: trójwymiarowe maski medyczne na twarz (99,99 zł za 50 sztuk i 1,99 zł za sztukę), maska ochronna na twarz Holger's biała (44,99 zł za 10 sztuk i 4,49 zł za sztukę), maska bawełniana wielorazowa (9,99 zł sztuka), mydło w płynie antybakteryjne Malnea Med (11,99 zł za 500 ml), żel antybakteryjny do rąk Clean Hands Aloes (6,99 zł za 50 ml), Płyn dezynfekujący do rąk i powierzchni Holger (39,99 zł za 1 l) oraz żel do dezynfekcji rąk Criss (12,99 zł za 250 ml).

 kolejna odpowiedź Stokrotki na obecną sytuację epidemiologiczną. W ubiegłym miesiącu w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów spółka uruchomiła sklep internetowy https://sklep.stokrotka.pl/ w formule zamów- odbierz, w którym można robić zakupy online przez całą dobę, a następnie odebrać je w dogodnym dla siebie terminie w wybranym supermarkecie Stokrotka.

Joanna Hamdan 10735 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.