Roleski. Nowe sosy do sałat

Czosnek oraz miód i musztarda.

Firma Roleski wychodzi naprzeciw miłośnikom lekkich posiłków proponując nowe sosy do sałat – czosnkowy oraz miodowo-musztardowy.

Choć sos czosnkowy wywodzi się z południa Francji, spotkamy go również w kuchni tureckiej i arabskiej. To jeden z najbardziej uniwersalnych sosów, komponujących się swoim charakterystycznym aromatem niemal z każdą potrawą i smakiem - zarówno łagodnym, jak i tym bardziej pikantnym. Delikatny majonez, odrobina ulubionej musztardy i mocno wyczuwalny czosnek – Sos Czosnkowy Roleski to idealny dodatek zarówno do delikatnych liści sałaty lodowej czy roszponki, jak i do pizzy, frytek czy grillowanego steku. Standardowo bez konserwantów i glutenu, dlatego bez obaw możemy dodawać ukochany sos praktycznie do każdego posiłku.

Sos musztardowo-miodowy to duet idealny. Goryczkowata musztarda, cytryna oraz polski, słodki miód to idealny zestaw dla fanów nieoczywistych połączeń, niosących za sobą niezastąpione niczym walory smakowe. Sos Miodowo Musztardowy Roleski sprawdzi się w połączeniu z każdym rodzajem sałaty, jak i hot-dogami, kurczakiem, kanapkami czy… muffinami na słono. Sos miodowo musztardowy firmy Roleski nie zawiera glutenu, glutaminianu sodu czy konserwantów i posiada prosty, naturalny skład, więc idealnie dopełni smaku prostego, naturalnego posiłku.

Sosy Czosnkowy oraz Musztardowo Miodowy firmy Roleski to idealne uzupełnienie sałat, które dzięki nowym odczuciom smakowym zostaną pokochane na nowo. Nowe sosy Roleski podkreślą również charakter innych dań - zarówno mięsnych jak i wegetariańskich.

Joanna Hamdan 13843 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.