Zakupy w Costa Coffee już możliwe

Sieć kawiarni, która już od lutego prowadzi sprzedaż z dostawą, teraz umożliwiła konsumentom zakupy w lokalach. Oczywiście na razie na wynos.

Już 45  kawiarni sieci Costa Coffee oferuje klientom możliwość bezpiecznych zakupów na wynos. To niemal jedna trzecia lokali obecnych w Polsce, bo sieć dysponuje pond 150 punktami sprzedaży. Niestety około połowy z nich znajduje się w centrach handlowych.

W kawiarnianym menu Costa Coffee „na wynos” znaleźć można sześć kaw klasycznych: espresso, corto, americano, Flat White, Cafe Latte oraz cappuccino, a na miłośników Chai Latte czeka ulubiony Tiger lub Turtle. Można też zamówić herbatę, czekoladę, a także napoje na zimno, takie jak Iced Cappuccino. Ze słodkości dostępne są np. croissanty czy baton Foods by Ann, a także klasyczne ciasta, np. bananowe lub sernik. Kawiarnia oferuje również świeże bagietki.

 Costa Coffee zapewnia, że zachowuje wszystkie środki ostrożności. Strefa zamówień, która znajduje się przy wejściu kawiarni, została zaopatrzona w stolik i szybę z pleksi, by zapewnić dystans między obsługą a gośćmi. W oczekiwaniu na złożenie zamówienia należy zachować co najmniej 2 m odległości od kolejnej osoby, a samej strefie zamówień i odbioru może przebywać tylko jedna osoba. Sieć zachęca także do użycia płynu dezynfekcyjnego i oraz rękawiczek jednorazowych, które są dostępne przy wejściu do kawiarni. Obsługa prosi także o zastanowienie się, co chcemy zamówić – specjalne menu czeka na klientów przed wejściem. 

Już na początku lutego Costa Coffee nawiązała współpracę z Uber Eats, oferując dostawy. Konsumenci mogą zamówić ciepłą kawę przygotowaną przez baristę, kawę w puszce, gotową do spożycia o każdej porze, a także w formie kawy paczkowanej. Oferuje także opcję dostawy bezdotykową.

Magdalena Weiss 2706 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.