Dino sprzedaje produkty mające chronić przed zarażeniem

Nie tylko dla pracowników, ale także dla klientów Dino ma ofertę produktów wspierających bezpieczeństwo.

Maseczki ochronne, przyłbice oraz żele i płyny dezynfekujące – klienci sieci Dino na półkach jej sklepów znajdą produkty higieniczne oraz wyroby niemedyczne przeznaczone do ochrony osobistej. Ich oferta ma być przez Dino Polska systematycznie poszerzana, a sieć zapewnia pełną dostępność tych towarów we wszystkich swoich sklepach.

– Do sprzedaży wprowadziliśmy szeroki wachlarz produktów higienicznych i ochronnych, w tym różne warianty maseczek wielokrotnego użycia od polskich producentów. Na ten moment cena za jedną wielorazową maseczkę bawełnianą zaczyna się od 2,49 zł przy zakupie dwupaku – mówi Marcin Jędraszak, dyrektor sprzedaży w Dino Polska.

Klienci marketów Dino w zależności od swoich potrzeb mogą obecnie nabyć różne rodzaje poszczególnych produktów, m.in. bawełniane maseczki ochronne wielokrotnego użytku i jednorazowe maseczki ochronne w opakowaniach zbiorczych i jednostkowych, przyłbice ochronne, a także żele antybakteryjne i płyny dezynfekujące w pojemnikach wielolitrowych i w opakowaniach podręcznych. Ofertę sieci uzupełnia wybór mydeł antybakteryjnych.

Dino to ogólnopolska sieć średniej wielkości supermarketów spożywczych zlokalizowanych w pobliżu miejsc zamieszkania klientów. Sklepy oferują klientom ok. 5 tys. różnych produktów. Każdy market ma stoisko mięsne z obsługą, a mięsa i wędliny dostarczane są przez zakład mięsny Agro-Rydzyna, będący w portfolio grupy Dino.

Na koniec marca 2020 r. sieć liczyła 1257 sklepów (w tym placówki otwarte i oczekujące na otwarcie). Dino Polska jest spółką z dominującym polskim kapitałem i jedną z najszybciej rosnących sieci handlu detalicznego w Polsce. Od kwietnia 2017 roku spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Katarzyna Pierzchała 4886 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.