Specjał inwestuje w nowy magazyn

Inwestycja w nową lokalizację to realizacja polityki mającej na celu zwiększenia możliwości logistycznych, a przez to rentowności poszczególnych lokalizacji centrów logistycznych firmy.

24 kwietnia Specjał przenosi się do nowego magazynu w Krapkowicach o powierzchni ponad 5000 mkw. zlokalizowanego w Krapkowicach przy ul Kilińskiego1.

Zdaniem GK Specjał przeprowadzka pozwala zwiększyć możliwości dotyczące poszerzenia oferty oddziału o nowe kategorie: kasze, ryże, makarony, wody, soki, zwiększona zostanie też liczba indeksów do około 6000.

Oddział liczy 50 osób w tym 6 przedstawicieli handlowych.

Specjał konsekwentnie realizuje strategię rozwoju grupy. W ślad za rozwojem części dystrybucyjnej dynamicznie rozwija się franczyza spółki PSH Nasz Sklep, Livio oraz Rabat Detal w sumie sieci franczyzowe Specjał liczą już 8933 sklepy z obrotami łącznie za 2019 r. – 11,2 mld zł.

Joanna Hamdan 12223 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.