Zakupy z Tesco dowiezie ... taksówka! Znamy szczegóły

Tesco wprowadza nowe rozwiązania w sposobie robienia zakupów. Usługa "Zamów i odbierz" została właśnie rozszerzona o możliwość dość wyjątkowej dostawy.

Teraz w lokalizacjach, w których w Tesco działa usługa „Zamów i odbierz” można wybrać także opcję „dostawa taxi”, a gotowe zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany adres. W tym celu Tesco nawiązało współpracę z pracownikami firm Free Now (dawne MyTaxi, czyli aplikacja do zamawiania taksówek) i 99rent (wypożyczalnia samochodów oferująca wynajem aut w 39 oddziałach, w tym w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Katowicach, Wrocławiu i w Poznaniu). 

- Cały czas zwiększamy dostępność usługi „Zamów i odbierz”, a poszerzenie jej o możliwość dostawy z pomocą naszych partnerów to kolejne ułatwienie dla klientów – podkreśla Daria Kulińska, dyrektor ds. komunikacji w Tesco Polska.

I dodaje, że jeszcze przed świętami wybrane sklepy Tesco umożliwiły klientom składanie zamówień przez e-mail. Dzięki temu wiele osób unika kolejek i odbiera gotowe, spakowane produkty w punkcie obsługi.

- Wszyscy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, w której powinniśmy pomagać sobie nawzajem, również biznesowo. Cieszymy się z nawiązania współpracy z Tesco, gdyż dzięki temu nasi kierowcy mogą wykonywać swoją pracę i wspierać innych, dostarczając im zakupy w bezpieczny  sposób - mówi Katarzyna Kram, dyrektor ds. sprzedaży w Europie Wschodniej w Free Now. 

Z kolei Monika Tomala, dyrektor handlowy w 99rent podkreśla, że dzięki połączonym siłom klienci Tesco szybko i bez wychodzenia z domu dostaną wszystkie potrzebne produkty. - A nasi pracownicy dołożą wszelkich, by proces dostawy przebiegł sprawnie i przyjemnie – dodaje.

Więcej informacji o dostawie w ramach usługi „Zamów i odbierz” znajduje się na stronie: https://tesco.pl/zamow-odbierz-taxi/.

 

 

Ilona Mrozowska 4222 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.