Nowy Carrefour w Poznaniu już otwarty

Supermarket sieci zajął w Pasażu Rondo powierzchnię 1 494 mkw.

Nowo otwarty supermarket Carrefour jest konceptem premium, zastosowano w nim nowoczesne rozwiązania, które mają przyczynić się do zwiększenia komfortu klientów podczas robienia zakupów.

Jednym z nich jest wydzielenie przestrzeni przy kasach samoobsługowych na wózek zakupowy.

W sklepie testowany jest również wózek, w którym zamiast plastikowego koszyka klienci mogą zawiesić swoje własne torby wielokrotnego użytku. Dzięki temu rozwiązaniu klienci robiąc zakupy ze Scan & Go, pakują je od razu w docelowy sposób. W przyszłości na wózku planowany jest montaż uchwytu na smartfon.

Na klientów supermarketu czeka szeroki wybór świeżych warzyw i owoców, wędlin oraz serów, a także mięsa. W ofercie znajdują się bakalie i ziarna na wagę, świeże zioła czy produkty mięsne z wędzarni Carrefour oraz wypiekane na miejscu pieczywo.

W sklepie nie zabraknie konceptu Zdrowa Półka, który został zaprojektowany w trosce o zdrowie wszystkich klientów Carrefour. Stanowi on istotny element realizowanej przez Carrefour Polska strategii transformacji żywieniowej. Jej celem jest zapewnienie klientom łatwego dostępu do żywności wysokiej jakości i w rozsądnej cenie. W ofercie konceptu klienci supermarketu znajdą szeroki wybór artykułów bio, bezglutenowych, bez laktozy czy bez dodatku cukru, a także produktów pochodzenia roślinnego, będących odpowiedzią na potrzeby wegan. Nowością w koncepcie są mrożonki bio, ekologiczne produkty dla dzieci, a także bio karmy dla zwierząt.

W ofercie sklepu znajduje się także koncept Kuchnie Świata oraz strefa dla sportowców, gdzie amatorzy aktywności fizycznej odnajdą szereg dedykowanych im produktów, w tym napoje, batony czy żele. Ponadto w strefie Naturalnych Kosmetyków oraz w strefie Ekologicznej Chemii, klienci dbający o środowisko odnajdą szeroki wybór certyfikowanych produktów pielęgnacyjnych i czyszczących. Nie zabraknie również szerokiego wyboru piw regionalnych czy bezalkoholowych win i piw dostępnych w strefie Zero Procent.

Komfort zakupów zagwarantuje klientom nowoczesna aranżacja przestrzeni handlowej, a także niska zabudowa wybranych działów. W trosce o komfort dokonywania zakupów w sklepie znajdują się szerokie alejki. W nowej placówce zatrudnienie znalazło 25 osób.

Supermarket Carrefour znajduje się w Pasażu Rondo przy ul. Zamenhofa 133 w Poznaniu. Sklep jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. 7:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 9:00-18:00. W tygodniu przed Wielkanocą obowiązują godziny 6:30-23:00 do piątku oraz 6:30-13:00 w sobotę. Aktualnie w sklepie wdrożone są wszystkie środki bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.