Vendo Parku w Solcu Kujawskim w 100% wynajęty

Budowa Vendo Parku rozpoczęła się w lutym tego roku i przebiega zgodnie z harmonogramem - poinformował operator. Obiekt został w 100% skomercjalizowany jeszcze przed startem prac budowlanych. To pierwszy park handlowy Trei w województwie kujawsko-pomorskim.

Trwa budowa nowego projektu handlowego Trei Real Estate Poland w Solcu Kujawskim. Otwarcie pierwszego Vendo Parku w województwie kujawsko-pomorskim zaplanowano na sierpień 2020 r.

- Nasz Vendo Park w Solcu Kujawskim cieszył się dużym zainteresowaniem od samego początku uruchomienia projektu. Dziś obiekt jest już całkowicie wynajęty debiutującym w mieście firmom Martes Sport, KIK, Hebe, Euro Agd i Sinsay, oraz Piekarni Grochola. Prace budowlane przebiegają bez zakłóceń, o co dbamy wraz z generalnym wykonawcą - komentuje Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Solec Kujawski leży w powiecie bydgoskim, nad Wisłą. Miasto liczy ok. 15 000 mieszkańców. Budowa Vendo Parku przy ulicy Ugory rozpoczęła się w lutym bieżącego roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma STB Koncept. Obiekt powstaje w sąsiedztwie supermarketu sieci Polomarket.

Międzynarodowa grupa Trei Real Estate rozwija sieć Vendo Parków w Polsce i Czechach. Łącznie powstało już 25 obiektów, z czego 16 zlokalizowanych jest w naszym kraju. W lutym tego roku deweloper oddał do użytku Vendo Park w Jaworze, a do końca grudnia planuje jeszcze sześć kolejnych otwarć parków handlowych w Polsce.

Katarzyna Pierzchała 3493 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.