E.Wedel. Lody Sorbet Mango

To efekt współpracy marki oraz Horteksu.

W odpowiedzi na upodobania konsumentów oraz dzięki wyjątkowej kolaboracji, w sklepach Żabka można znaleźć nowe lody na patyku o smaku Sorbet Mango. Jego niezwykle soczyste, sorbetowe wnętrze, które w 66% składa się z przecieru mango, oblane zostało oryginalną wedlowską czekoladą białą.

- W ramach dynamicznego rozwoju portfolio lodowego, E.Wedel zdecydował się na współpracę z marką Hortex oraz siecią handlową Żabka. Mamy nadzieję, że wyjątkowo orzeźwiający Sorbet Mango, który przygotowaliśmy wspólnie z producentem mrożonych owoców oraz soków, uprzyjemni wiele słonecznych dni! - mówi Dominika Igielińska, junior branded content manager E.Wedel.

W tym roku w wedlowskim portfolio lodów, pojawiły się także rożki dostępne w dwóch ciekawych wariantach smakowych: czekoladowo-śmietankowym i czekoladowo-bananowym. Młodsi miłośnicy słodkości będą szczególnie zadowoleni z lodów Czekotubka, czyli kultowego produktu marki w nowej, lodowej formule. Konsumenci będą mogli wybierać spośród 3 połączeń smakowych: czekoladowo-orzechowego, karmelowego i truskawkowego.

Dodatkowo, E.Wedel nawiązał współpracę z siecią Biedronka, w której znajdziemy dedykowaną linię lodów na patykach E.Wedel, w trzech klasycznych smakach: śmietankowym, truskawkowym i czekoladowym, oblanych wedlowską czekoladą – mleczną i deserową.

W skład portfolio mrożonych pyszności od E.Wedel wchodzi także zeszłoroczna linia lodów E.Wedel na patykach oraz w kubkach, każda z nich dostępna w 4 smakach: karmelowym, czekoladowym, waniliowym i truskawkowym. Co więcej, w tegorocznych propozycjach nie zabraknie znanej już linii lodów Ptasie Mleczko na patykach, w której dostępnych będzie aż 5 wariantów smakowych: czekoladowym, truskawkowym, waniliowym, peanut butter oraz nowość – mango shake. Linia zostanie powiększona również o pierwszy kubek Ptasie Mleczko Waniliowe o pojemności 460 ml w papierowym opakowaniu, w którym warstwy delikatnej, mrożonej pianki, przełożone zostały cienkimi i chrupiącymi warstwami oryginalnej wedlowskiej czekolady deserowej.

Wszystkie lody E.Wedel dostępne będą w sklepach na przełomie marca i kwietnia.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.