Stokrotka zmienia godziny otwarć sklepów

Ponadto z uwagi na wzrost liczby zakażeń koronawirusem w Polsce, sieć wdraża także kolejne działania prewencyjne w swoich placówkach.

W dniach 9 i 10 kwietnia (czwartek, piątek) wszystkie sklepy Stokrotka będą otwarte od godz. 6:00 do 22:00. Z kolei w sobotę 11 kwietnia klienci będą mogli zrobić zakupy w godzinach 6:00-13:00. W wyjątkowych przypadkach (np. wybrane galerie handlowe) godziny otwarcia sklepów mogą być inne.

Ponadto z uwagi na wzrost liczby zakażeń koronawirusem w Polsce, Stokrotka wdraża kolejne działania prewencyjne w swoich sklepach. W ostatnich dniach Pracownicy otrzymali bawełniane maski ochronne wielorazowego użytku z instruktażem ich stosowania.

- Poprzez wprowadzanie kolejnych środków ostrożności chcemy ograniczyć potencjalne ryzyko zakażenia wirusem SARS CoV-2. Zależy nam na tym, aby wszyscy nasi Klienci oraz Pracownicy czuli się w naszych sklepach bezpiecznie i komfortowo - podkreśla Łukasz Olszewski, dyrektor Działu Wsparcia Operacyjnego i Rozwoju, Stokrotka.

Warto przypomnieć, że mając na uwadze zdrowie oraz bezpieczeństwo klientów i pracowników Stokrotka prowadzi również regularne kontrole czystości oraz dostępności środków higienicznych w swoich sklepach. W sklepach sieci zamontowane zostały także specjalne ekrany ochronne na stanowiskach kasowych i kolorowe taśmy na podłogach, wyznaczające bezpieczne odległości między osobami stojącymi w kolejce.

Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.