Lotte Wedel. E.Wedel na Wielkanoc

Wielkanocna oferta to zarówno limitowane, jak i kultowe słodycze marki w niecodziennych opakowaniach.

Bohaterem świątecznego portfolio jest wielkanocny zajączek, zdobiący opakowania limitowanych produktów dedykowanych dzieciom. Nowością w ofercie E.Wedel jest zestaw słodyczy z opaską w kształcie uszu zajączka, który zawiera również dwie, małe czekoladki i Czekotubki w dwóch smakach: mlecznym i czekoladowym.

Z myślą o małych miłośnikach słodkości powstała wyjątkowa, mleczna tabliczka z nadzieniem mleczno-orzechowym i chrupkami. W ofercie pojawiają się także dwie czekolady o kieszonkowym formacie i unikalnych dodatkach: czekolada bombowa z zatopionymi w niej kawałkami draży, żelków i cukru strzelającego, a także czekolada z piankami marshmallow, które zapewnią najmłodszym wyjątkową czekoladową przyjemność.

Tworząc ofertę wielkanocną, marka E.Wedel pamiętała także o tych wielbicielach słodkości, którzy doceniają jej czekoladowe wyroby nie tylko za doskonały smak, ale także za wyjątkowe opakowanie – sprawdzające się zarówno na prezent, jak i dekorację wielkanocnego stołu.

Elegancka szata graficzna zdobi biały kartonik czekolady mlecznej z pysznymi bakaliami, a także pudełko limitowanych, kultowych baryłek z nadzieniem w trzech smakach, inspirowanych nalewkami: cytrynową, orzechową i porzeczkową. Specjalnie na święta wielkanocne, czekoladowe pisanki z nadzieniem o smaku toffi, zamknięto w wyjątkowej puszce w kształcie zajączka, która będzie gustowną dekoracją stołu. Podczas świątecznego okresu w portfolio nie może zabraknąć pysznych pralin. Tę specjalną słodkość w kształcie pisanek z nadzieniem o smaku toffi będzie można znaleźć w eleganckim, kartonikowym opakowaniu. Z myślą o dzieleniu się z bliskimi, E.Wedel przygotował również większy zestaw pralinek z mleczno-karmelowym nadzieniem o wyjątkowym kształcie prezentu. Dodatkowo, miłośnicy kultowych słodkości docenią mieszankę wedlowską zamkniętą w wiosennym pudełeczku. Wielkanocne słodycze E.Wedel doskonale sprawdzą się na prezent, a także zapewnią chwilę przyjemności w trakcie przedświątecznych przygotowań.

W wedlowskim portfolio kultowych pianek Ptasie Mleczko z okazji Wielkanocy pojawi się nowość! Limitowana edycja o smaku tarty cytrynowej. W tym wariancie niebiańsko lekką, dwuwarstwową piankę, oblano oryginalną wedlowską czekoladą białą. Jak co roku, w ofercie nie zabraknie również klasycznych smaków pianek w dekorowanej wersji. Z okazji Wielkanocy dobrze znane smaki Ptasie Mleczko ozdobiono wiosennym, kwiatowym motywem. Niebiańsko lekka pianka o waniliowym oraz śmietankowym smaku i krucha, wedlowska czekolada ucieszą fanów legendarnych słodkości.

Joanna Hamdan 10735 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.