Hale Selgros Cash & Carry otwarte dłużej

Sieć hal handlowych Selgros Cash & Carry oferująca pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą wprowadziła we wszystkich lokalizacjach w kraju nowe godziny otwarcia. Zmiany obowiązują do końca kwietnia.

Od poniedziałku 6 kwietnia w halach Selgros Cash & Carry obowiązują nowe godziny otwarcia.

Hale w Poznaniu, Warszawie-Białołęka, Warszawie-Wawer, Warszawie-Połczyńska, Warszawie-Piaseczno oraz Wrocławiu-Długołęka, Wrocławiu-Krakowska i w Gdańsku będą otwarte w godzinach 4:00 – 22:00.  Z kolei te w Łodzi-Rokicińska i Łodzi-Pabianicka, Białymstoku, Siedlcach, Katowicach, Gliwicach, Bytomiu, Radomiu, Krakowie i Lublinie - w godzinach 5:00 – 22:00. Jeszcze inne rozwiązanie wprowadzono w Selgros Cash & Carry w Szczecinie, gdzie zakupy będzie można zrobić już od 3:00 do 22:00.

 W zbliżającą się Sobotę Wielkanocną zakupy w halach Selgros Cash & Carry będą możliwe w godzinach od 5:00 do 13:00, a w niedzielę handlową 26 kwietnia w godzinach od 8:00 do 20:00.

Zmiany w godzinach funkcjonowania hurtowni są odpowiedzią na potrzeby klientów sieci. W wyniku restrykcyjnych ograniczeń wprowadzonych rozporządzeniem z 31.03.2020 r., liczba klientów mogących w tym samym czasie przebywać na terenie hal została znacznie ograniczona. Sieć zaopatruje oprócz klientów detalicznych przede wszystkim właścicieli sklepów spożywczych oraz dowozi towar do pracującej jeszcze gastronomii, dla których możliwość dokonania sprawnych zakupów i utrzymanie ciągłości biznesu to dziś jeden z priorytetów.

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 4300 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.