Wawel. Oferta Wiosenna

Połączenie sprawdzonych smaków i dawka nowości.

Wawel wiosną mocno skupia się na nowościach.

W sezonowej ofercie znajdziemy kolejną, obok ​Czekolady Mieszanka Krakowska Malinowa 100 g, ​deserową czekoladę z galaretką ​Mieszanka Krakowska 100 g, tym razem o smaku pomarańczowym,​ dostępną w edycji limitowanej.

Tym, co wyróżnia ofertę, jest także linia Collection, czyli seria oparta na ciemnej czekoladzie, dostępna w ozdobnych kartonikach. A w niej dwie duże czekolady: ​Zabajone ​z delikatnym nadzieniem połączonym z kremem z nutą alkoholu i Truskawkowa ze śmietanką, czyli lekko gorzka czekolada z dwuwarstwowym nadzieniem truskawkowo-śmietankowym.

W swoim wiosennym portfolio marka Wawel przygotowała propozycję również dla młodszych konsumentów. Do ​Żelków jak Smok dostępnych w czterech wariantach: Owocowe, Z sokami, Kwaśne i Jogurtowe, dołączyła nowość - ​Żelki jak Smok w czekoladzie z sokami​. To owocowe żelki o smaku wiśniowym, ananasowym i jabłkowym, nadziane sokami owocowymi i oblane ciemną czekoladą Wawel.

W ofercie marki nie zabraknie zatem produktów od lat cieszących się uznaniem, jak Czekoladki Malaga, Kasztanki i Tiki Taki​, dostępne w formie bombonierek, z nową elegancką grafiką, Trufle z Wawelu, ​M!chałki z Wawelu Klasyczne i Kokosowe w eleganckiej złotej torebce czy ​Czekolady Premium z ​ziarnem certyfikowanym UTZ​.

Joanna Hamdan 10735 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.