Biedronka nagrodzi 46 tys. pracowników

To podziękowanie sieci za zaangażowanie załogi i udział w realizacji celów, które stały przed firmą w 2019 r.

46 tys. pracowników sieci otrzyma specjalną nagrodę roczną im. Elisio Alexandre Soares dos Santos w wysokości 2300 zł brutto.

Tegoroczna nagroda zostanie wypłacona jeszcze przed kwietniowymi wynagrodzeniami i jest wyższa o 200 zł od poprzedniej będąc jednocześnie najwyższą w historii Biedronki. To 10 rok z rzędu, gdy ta nagroda jest wypłacana.

Nagroda specjalna jest przeznaczona dla osób zatrudnionych w JMP na stanowiskach niemenedżerskich, na podstawie umowy o pracę najpóźniej od 1 kwietnia 2019 r., i trafi w ogromnej większości do pracowników sklepów oraz centrów dystrybucyjnych. Warunkiem jej otrzymania jest dobra ocena pracy za 2019 r. na poziomie co najmniej „zgodnie z oczekiwaniami", brak długotrwałej absencji (tj. powyżej 180 dni łącznie w 2019 roku) i brak nieusprawiedliwionej nieobecności. Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają jej proporcjonalną kwotę adekwatną do wymiaru etatu. Wysokość nagrody w porównaniu do zeszłego roku wzrosła o 200 zł brutto, czyli o blisko 10% i była wyższa od rocznego wzrostu sprzedaży sieci w 2019 roku.
 
To już kolejne ogłoszenie dotyczące dodatkowych nagród dla pracowników Biedronki w ostatnim czasie. Jeszcze w marcu Biedronka dwukrotnie  przyznała pracownikom dodatkowe nagrody za dwa marcowe tygodnie (odpowiednio 9-14 marca oraz 16-21 marca). Łączna wartość obu tych nagród wyniosła 550 zł brutto dla każdego pracującego w obu tych tygodniach.
 
Dodatkowo w tym szczególnym czasie sieć wypłaciła pracownikom premię uznaniową związaną z wynikami sklepu niezależnie od stopnia realizacji celów sprzedażowych.
 
Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.