Perfetti Van Melle Polska. Mentos Grapefruit

Orzeźwiająca nowość.

Mentos wprowadza na rynek limitowaną edycję cukierków do żucia. Nowe, grapefruitowe drażetki to połączenie słonecznej słodyczy wraz z kwaśną i charakterystycznie cierpką nutą. Orzeźwiająca nowość jest teraz dostępna w klasycznej rolce w sklepach na terenie całego kraju.

- Konsumenci coraz chętniej sięgają po nowe smaki słodyczy, szczególnie jeśli oferują je lubiane i sprawdzone przez nich marki. Mentos Grapefruit to owocowa propozycja nie tylko dla fanów cytrusów. Co ważne, limitowana edycja cukierków dostępna jest premierowo właśnie w Polsce – mówi Michał Bonecki, consumer marketing manager Perfetti Van Melle Polska.

Nowe drażetki Mentos to nie pierwsza z limitowanych propozycji Perfetti van Melle. Marka nieustannie zaskakuje swoich fanów ciekawymi wariantami słodyczy. Nowe smaki dobiera tak, aby nie tylko doskonale wpasowywały się w potrzeby konsumentów, ale również nieustannie zaskakiwały.

Joanna Hamdan 10783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.