Spar w Gdańsku zamiast Piotra i Pawła

Nowa placówka sieci o powierzchni sprzedażowej 1 257 mkw. znajduje się w Centrum Handlowym Manhattan.

Wasz Sklep Spar – należący do Spar Group wyłączny operator licencji Spar na terenie Polski – otworzył nowy sklep w swojej sieci na terenie Gdańska. Od 31 marca klienci Centrum Handlowego Manhattan mogą korzystać z placówki Spar o powierzchni sprzedaży 1 257 mkw. Nowy Eurospar powstał w wyniku rebrandingu sklepów sieci Piotr i Paweł.

Sieć zarządzana przez Wasz Sklep Spar przekroczyła 210 placówek i jest znacząco większa niż poziom założony na 2020 rok. Wasz Sklep Spar zakłada, że do sieci rocznie będzie dołączać co najmniej 50 nowych sklepów. Tym samym, w ciągu czterech lat sieć obejmie ponad 400 placówek. Będą one zaopatrywane z dwóch, a docelowo trzech, rozbudowanych centrów dystrybucyjnych w całej Polsce. Ponadto, sieć planuje wspierać detalistów w obszarze działań promocyjnych i marketingowych oraz produktami marki własnej.

Ponadto Wasz Sklep Spar rozpoczął współpracę z Omni Global Sourcing Solutions Inc. oraz Daymon Worldwide Inc. Celem współpracy ze strategicznymi partnerami jest pozyskiwanie produktów i wdrażanie marki własnej. W systemie logistycznym sieci jest dostępnych ponad 7 500 produktów od prawie 500 dostawców.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.