Fabryka Cukiernicza Kopernik w kampanii online

Odsłania kulisy kraftowej produkcji swoich produktów.

Wystartowała kampania online Fabryki Cukierniczej Kopernik, która w spocie na kanałach VOD, YouTube na i Facebooku odsłania kulisy tradycyjnej produkcji kraftowych Listków Waflowych.

Listki Waflowe Fabryki Cukierniczej Kopernik, delikatne, bardzo unikalne w teksturze i smaku wafelki, oblane czekoladą deserową, to “esencja smaku, która tkwi w prostocie”. To także hasło kampanii, która odkrywa kulisy ich kraftowej produkcji. Film wideo, który powstał w toruńskiej fabryce, odkrywa nieznane dotąd kulisy procesu wypieku wafli w najstarszej fabryce cukierniczej w Polsce. To także obraz sztuki wypieku, pasji oraz codziennej pracy piekarza z 28-letnim stażem w fabryce, bohatera filmu Pana Witolda.

Spot powstał w wersji długiej 90-sec. oraz w krótszych formatach 30-sec., 15-sec. oraz 3 wersjach 6-sec. bumperów. Kampania realizowana jest na kanałach VOD, YouTube oraz na Facebooku. To pierwsze tak szeroko zasięgowe działania online Fabryki Cukierniczej Kopernik.

Dostępne w trzech smakach Listki Waflowe tworzą nową linię produktową Fabryki Cukierniczek Kopernik o nazwie „Nasza Waflarnia”. W kampanii promowane są klasyczne, pojedyncze Listki Waflowe w czekoladzie oraz Listki Waflowe przekładane kremem orzechowym lub czekoladowym. Każdy listek to dwa cienkie wafelki przekładane ręcznie robionym, wysokiej jakości kremem bez tłuszczu palmowego, oblane deserową czekoladą. Wszystko zgodne z tradycyjną metodą produkcji i kraftową tradycją fabryki.

Listki Waflowe to wysokiej jakości produkt dostępny w sprzedaży m.in. w sieciach sklepów Auchan, Piotr i Paweł, Rossmann, Eurocash, Polomarket oraz wielu innych sklepach na terenie całego kraju.

Za kampanię odpowiadają agencja branded contentowa Labcon oraz Value Media,  należące do grupy komunikacyjnej Group One.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.