Yope i Michał Gała w akcji #wszystkowporządku

Jeśli wiosenne porządki to tylko w dobrym towarzystwie.

Dlatego właśnie do wspólnej akcji #wszystkowporządku Yope zaprosiło Michała Gałę – uczestnika 8. edycji Top Model. Jego optymizm, dobre serce i poczucie humoru to wyjątkowa mieszanka, która sprawia, że każdy odnajdzie w sobie pokłady pozytywnej energii, a domowe porządki staną się doskonałym sposobem na spędzenie czasu w domu.

- W kampanii #wszystkowporządku” zależało nam na dotarciu do młodych ludzi i uświadomieniu im, że sprzątanie nie musi być przykrym obowiązkiem. Michał, poprzez swoje dotychczasowe doświadczenia i sukcesy, jest osobą nieoczywistą w tym kontekście, ale właśnie w ten sposób chcieliśmy podkreślić, że porządki z Yope to zabawa i sposób na spędzanie czasu, z super przyjemnym efektem - wyjaśnia Anna Grzebień, brand manager marki Yope.

Wraz z Michałem Yope zachęca, aby szczególnie teraz, w okresie konieczności pozostania w domach, połączyć siły i wspólnie z domownikami posprzątać swoje otoczenie. Przekaz w formie krótkiego wideo można znaleźć na profilu @yope_soap oraz na @michalgala_offcial.

Wszystkie produkty do sprzątania Yope można kupić bez wychodzenia z domu. Są one dostępne online na www.yope.me – teraz z darmową dostawą, przy zakupach od 100 zł.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.