Roleski. Sosy do Kurczaka

Dzięki nim kurczak będzie smakował jeszcze lepiej.

Firma Roleski proponuje aromatyczne Sosy do Kurczaka. Dostępne są one w dwóch wariantach – z papryką oraz z czosnkiem.

Sos do Kurczaka z czosnkiem stanowi idealny balans sosu pomidorowego z odpowiednio dobraną ilością czosnku – i ma kolor czerwony. Jest to wyśmienita alternatywa do podkręcenia smaku pieczonego kurczaka lub piersi drobiowej z grilla. Sos sprawdzi się także jako dodatek do kanapek, pizzy czy parówek.

Sos do Kurczaka z Czosnkiem nie ma w swoim składzie glutenu, glutaminianu sodu, konserwantów, a także jest wolny od GMO.

Z kolei Sos do Kurczaka z papryką to połączenie sosu pomidorowego z delikatną nutą papryki. Można go użyć jako składnika marynaty do kurczaka lub dodatku do drobiowych szaszłyków. Sos Roleski można stosować do dań na ciepło i na zimno – na przykład kanapek lub nachosów.

Sos do Kurczaka z Papryką stworzony został bez dodatku glutenu, konserwantów i innych wzmacniaczy smaku. Jest perfekcyjnie skomponowany i przyprawiony, dlatego spotka się z zachwytem wielu fanów pomidorowo-paprykowych smaków.

Oba sosy do Kurczaka z linii sosów czerwonych firmy Roleski sprawdzą się jako dodatek do dań mięsnych, jak i wegetariańskich. Pozwolą na stworzenie znanych dobrze dań w zupełnie nowej, czosnkowej lub paprykowej odsłonie.

Joanna Hamdan 10761 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.