Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Nowość od Karmi

O smaku mrożonej kawy z kofeiną i 0,0%.

Marka Karmi wprowadza na rynek innowacyjny i unikalny wariant piwa bezalkoholowego. Karmi Mrożona Kawa 0,0% z kofeiną – schłodzone i podane w piwnym pokalu idealnie orzeźwi i doda energii.

Nowy wariant Karmi to połączenie piwnych składników z prawdziwą kawą (cold brew). Zawartość kofeiny w Karmi Mrożona Kawa 0,0% można porównać z filiżanką espresso lub kubkiem parzonej kawy – w 100 ml napoju znajduje się 15 mg kofeiny, co czyni to bezalkoholowe piwo unikalnym i innowacyjnym na polskim rynku.

Karmi Mrożona Kawa 0,0% podobnie jak poprzednie smaki ma piwny rodowód, ale dzięki dodatkowi prawdziwej kawy zyskuje unikalny kawowy smak i zapach. Świetnie smakuje mocno schłodzone (6-8 st. C) i podane w piwnym pokalu.

Karmi Mrożona Kawa 0,0% dołącza do innych wariantów Karmi: Karmi Classic i Karmi Żurawina.

Piwo Karmi Mrożona Kawa 0,0% jest dostępne w butelkach o pojemności 0,4 l i 0,5 l. Etykieta ma elementy graficzne podkreślające smak kawy i hasło marki Karmi „Nie za słodkie, nie za gorzkie”. Rekomendowana cena za butelkę 0,4 l wynosi 3,59 zł., zaś za 0,5 l - 3,49 zł.

Wprowadzeniu nowości na rynek towarzyszą materiały POS w sklepach. Materiały POS przygotowała NAV AGENCY.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.