InPost zaczyna współpracę z porównywarką cen Skąpiec.pl

Przy ofertach poszczególnych sklepów internetowych pojawiły się oznaczenia, które pozwalają na sprawne odnalezienie tych z nich, które oferują dostawę do paczkomatów, podał InPost.

Oznaczenie InPost Paczkomaty pojawia się przy ofertach sklepów, które umożliwiają wybór dostawy do Paczkomatów. Odbierając paczkę z maszyny InPost nie trzeba dotykać panelu sterującego  – zdalne otworzenie skrytki możliwe jest już z poziomu darmowej aplikacji InPost na smartfony do pobrania w sklepach App Store i Google Play.

– W czasach ogólnonarodowej kwarantanny Polacy masowo korzystają z usług InPost, gdy kupują online. Niezwykle ważne jest teraz, aby – zgodnie z zaleceniami epidemiologów – ograniczyć kontakt między ludźmi do minimum - przypomina prezes InPost Rafał Brzoska. - Gorąco zachęcam wszystkich, by ściągnęli sobie na smartfony bezpłatną aplikację InPost, umożliwiającą nie tylko proste wykonanie wszystkich czynności związanych z odbiorem paczki i jej śledzeniem, ale i otwieranie skrytek paczkomatów w sposób bezpieczny, bez dotykania panelu sterującego – podkreśla.

Tomasz Świta, business owner Skąpiec.pl dodaje natomiast, że w tym niełatwym czasie firmie zależało przede wszystkim, aby internauci czuli się pewnie decydując o zakupach w sieci. Współpraca z InPost realizuje właśnie ten cel. - Chcemy, aby nasz serwis pomagał w wyborze nie tylko najdogodniejszej oferty cenowej, ale również dostarczał przydatnych informacji dotyczących bezpieczeństwa zakupów – skomentował.

W Polsce działa obecnie ok. 600  tysięcy paczkomatów, dostępnych 7 dni w tygodniu, 24 h.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.