Allegro rozpoczyna współpracę z MediaMarkt

Od początku kwietnia w sklepie MediaMarkt na Allegro dostępnych będzie 2 tysiące sprzętów i akcesoriów popularnych marek elektroniki użytkowej. Oferta obejmie również markowe produkty dostępne na wyłączność w MediaMarkt.

Kategoria Elektronika na Allegro jest coraz popularniejsza. W ciągu ostatnich 4 miesięcy klienci Allegro kupili 1,6 miliona akcesoriów GSM i 1,5 miliona drobnych urządzeń gospodarstwa domowego oraz wiele innych urządzeń elektronicznych z darmową dostawą Allegro Smart!.

Teraz zostaje znacząco poszerzona. MediaMarkt na Allegro startuje z 2 tysiącami ofert produktów znanych marek, takich jak: Samsung, LG, Xiaomi, Asus, Bosch, Philips, Huawei, Beko, Electrolux, GoPro i innych. Dostępne będą także marki własne MediaMarkt. Zamówienia będą objęte pakietem bezpłatnych dostaw do tysięcy paczkomatów lub kurierem. Wkrótce zakupy będzie można odbierać w sieci punktów odbioru w ramach Allegro Smart! oraz w 88 sklepach MediaMarkt.

- Strategiczne partnerstwo z najpopularniejszym marketplace w Polsce wzmacnia pozycję naszej marki. Potencjał sprzedażowy Allegro pozwoli na dalsze zwiększanie konkurencyjności MediaMarkt na polskim rynku – mówi Alpay Güner, prezes zarządu MediaMarktSaturn Polska.

MediaMarkt to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek. Sieć ma w Polsce blisko 90 sklepów stacjonarnych, prowadzi też jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych z elektroniką mediamarkt.pl. Sprzedaż prowadzona jest również za pośrednictwem call center.

 

 

Katarzyna Pierzchała 3471 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.