Moya rozpoczyna sprzedaż środków dezynfekujących i odkażających

Materiały te dostępne będą dla wszystkich klientów wybranych stacji sieci.

­

Od piątku, 3 kwietnia na stacje własne Moya i stacje franczyzowe, które zgłosiły chęć zwiększonego zaopatrzenia w środki higieniczne, trafią do sprzedaży produkty, które pomogą w domach, biurach, autach zachować czystość. Produkty, które pojawią się na sklepowych półkach stacji paliw Moya zapewniają wszystkie standardy sanitarne.

- Staramy się uważnie wsłuchiwać się w potrzeby naszych klientów i niezwłocznie na nie reagować, dlatego na naszych stacjach zostanie zwiększone zaopatrzenie w środki odkażające - mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych Moya, członek zarządu Anwim.

I zapewnia, że sieć wdraża szereg procedur, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego naszych klientów i pracowników.

- Przede wszystkim stosujemy się do zaleceń służb sanitarnych – przestrzegamy zasad higieny – na każdym naszym obiekcie są specjalistyczne środki dezynfekujące i jednorazowe rękawiczki ochronne, które pozwalają komfortowo zatankować auto i zrobić zakupy. Regularnie dezynfekowane są wszystkie powierzchnie robocze oraz toalety, a przy kasach zostały zamontowane specjalne tablice ochronne z przezroczystego pleksiglasu - dodaje.

Joanna Hamdan 10761 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.