Otwarcie nowego sklepu w czasach zarazy [GALERIA]

Jak wyglądał start nowego Kauflandu? Były maseczki, środki dezynfekcyjne i dwumetrowe odstępy wśród klientów. Sklepy otwierają się również w czasie pandemii.

Na zdjęciach widać, jak wyglądała inauguracja najnowszego Kauflandu przy Rheinallée 120 w Moguncji. Były maseczki, środki dezynfekcyjne zaraz po wejściu i dwumetrowe odstępy między oczekującymi na wejście do wnętrza nowego sklepu. W obiekcie ruszyły także drogeria dm oraz sklep z akcesoriami i karmą dla zwierząt domowych Futterhaus. Odzieżowy dyskont Takko musi poczekać z otwarciem na lepsze czasy.

Nowe sklepy pojawiają się także w Polsce. 26 marca swoją działalność rozpoczęły Biedronka, Hebe i Dealz w Stop Shop w Siedlcach. Pisaliśmy o tym otwarciu na handelextra.pl tutaj. Biedronka w Stop Shop Siedlce zajęła łączną powierzchnię niemal 1 100 mkw. Z kolei drogeria Hebe wynajęła lokal o wielkości ponad 300 mkw., a debiutująca w Siedlcach marka Dealz, oferująca szeroki asortyment ponad 3 000 produktów znanych marek, w tym artykułów spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt, w siedleckim parku handlowym zajęła powierzchnię niemal 550 mkw. Także w tym wypadku najemcy o innym profilu muszą poczekać z inauguracją na ustabilizowanie sytuacji epidemiologicznej. Gdy to nastąpi, siedlczanie będą mogli zrobić zakupy także w sieciach Jysk lub Pepco.

Magdalena Weiss 2531 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.