Haribo. Wielkanoc z Haribo

Bogata i unikalna oferta nowości.

W okresie wielkanocnym marka Haribo wprowadza na rynek specjalne warianty swoich produktów.

Nowości od Haribo w opakowaniach ze świątecznymi akcentami to gratka dla wielbicieli żelek.
W tym roku na rynku pojawią się 4 rodzaje produktów HARIBO, które poprzez wyjątkowe kształty żelek nawiązują do wielkanocnych symboli.

W czasie Wielkanocy na stołach i w koszyczkach królują kolorowe jajka, kurczaczki i zajączki. Znajdziemy je także w świątecznych produktach Haribo.

Ostermix Haribo to żelki i pianki o różnych smakach i nietypowych kształtach: zajączków, kurczaczków oraz wielkanocnych pisanek, a Haribo Mini Kuken to kompozycja żelek w uroczej formie piskląt.

Na świątecznym stole nie może zabraknąć także pisanek! W opakowaniu Haribo Baiser Eier znajdziemy różnokolorowe cukrowe jajeczka, które nie tylko doskonale smakują, ale mogą także być ozdobą wielkanocnego stołu.

Wśród specjalnych propozycji od Haribo jest także wersja Haribo Happy Easter mini – zawierająca żelki w pojedynczych, małych opakowaniach do dzielenia się z bliskimi.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.