Mosso Kewpie Poland. Mosso Impresje

Nowość. Bez krztyny rutyny!

Mosso Kewpie Poland chce wspierać Polaków we wprowadzaniu zdrowych nawyków żywieniowych oraz zwiększaniu ilości warzyw w diecie. W związku z tym, firma odświeżyła linię sosów sałatkowych Mosso Impresje i wprowadziła dwa nowe smaki!

Obok Sezamowego, Czosnkowo-Cebulowego i Wasabi, na półce staną Bazyliowy oraz Musztardowo - Miodowy. Co najważniejsze, produkty nie zawierają konserwantów, a ich konsystencja sprawia, że są idealnym dodatkiem do sałatek, dzięki czemu doskonale podkreślają smak warzyw.

Produktom towarzyszy wsparcie marketingowe w miejscu sprzedaży, prasie oraz Internecie, a na stronie www.InspirowaneSmakiem.pl konsumenci będą mogli znaleźć mnóstwo inspiracji oraz przepisów na wyjątkowe sałatki.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.